ضریب تاثیر مجلات isi انجمن ها سایر انصراف از چاپ مقاله در ژورنال پاسخ به : انصراف از چاپ مقاله در ژورنال

#4770 پاسخ
سار

سلام دوستان
من حدود یک سال پیش یه مقاله به یه ژورنال فرستادم ولی هر بار که چک می کردم وضعیت مقاله من تحت داوری بود. از دوستانم شنیده بودم که این ژورنال به تازگی مقالاتی که از ایران باشه رو ایراد می گیره و می گه که چون شما تحریم هستید نمی تونیم مقالات شما رو بررسی کنیم. خودم هم چند بار به ادیتور این ژورنال ایمیل فرستادم که راجع به وضعیت مقالم بپرسم ولی هر بار بعد از زمان زیادی که جوابم رو می داد می گفت صبور باشید. بار آخر که حدود ۳-۴ ماه پیش بود مجددا ایمیل زدم و جوابی دریافت نکردم. با تصور اینکه احتمالا ما چون تحریم هستیم مقاله ام رو بررسی نمی کنند مقاله رو به یه ژورنال دیگه فرستادم جوابیه اون ژورنال اومد که گفته بود مقاله شما ریجکت شده ولی این شانس رو دارید که ایرادات اسای اون رو رفع کرده و مجددا سابمیت کنید ولی به این معنی نیست که مقاله شما حتما اکسپت میشه. من جوابی به این ژورنال ندادم. حالا بعد از تقریبا ۱۰ ماه جواب اون ژورنال اول اومده و مقاله ام مینور ریویژن خورده. حالا می خواستم ازتون بژرسم چه کار کنم؟ ممکنه اونها بفهمن که مقاله ام رو یه جای دیگه فرستادم و برام ردرسر ایجاد بشه؟ لازم به ذکره که هردو ژورنال از یه پابلیشر هستن. و اینکه ژورنا اول ایمپکتش ۰/۶ و ژورنال دوم ۲/۱ هست. لطفا راهنماییم کنید.
منتظر پاسختون هستم.
متشکرم